• Жалюзі вертикальні Tropic 127 мм

Жалюзі вертикальні Tropic 127 мм


Вертикальні жалюзі можна використовувати в будь-якому сучасному інтер'єрі і все це завдяки широкому вибору кольору і фактури. Вони також відмінно візуально збільшать простір і за допомогою функції повороту ламелей в будь-яку сторону, розподілять природне освітлення в кімнаті так, як Вам буде затишніше. При виготовленні вертикальних жалюзі використовують спеціальні засоби, які перешкоджають вигоряння тканини і забезпечують антистатичні властивості, запобігають осіданню пилу. Таким чином вони прослужать довго і при цьому у Вас не буде проблем з доглядом за німі. Увага! При замовленні вироби шириною менше 1 м, ширина буде вважається як 1 м. При висоті жалюзі менше 1,5 м, висота буде вважатися як 1,5 м.

Для правильного виміру вертикальних жалюзі на отвір - заміряємо ширину отвору і додаємо +20 см, а до висоти отвору + 10 см. Для виміру в проріз - заміряємо ширину і висоту отвору.

Прання не бажана, так як при пранні вимивається спеціальна захисна просочення на тканини. Суха чистка або з використанням вологої губки.

350 грн/м.кв. Заказать
Безкоштовна доставка
Передоплата 50%
Заміри - безкоштовно!
Викликати замірника
Спасибо!
OK